کرم مو

نمایش
چیدمان

کرم تقویت کننده مخصوص موهای کم پشت و آسیب دیده 200 میل Ice Cream Inebrya کد 6639

کرم مخصوص موهای موهای کم پشت و آسیب دیده

کرم مایع نرم کننده فلوئید آسموتینگ 200 میل Ice Cream Inebrya کد 6632

حالت دادن به موها را راحت تر می کند، موها را مثل ابریشم نرم و براق می کند و این مایع محافظت کننده در برابر گرمای اتو و سشوار می باشد.

کرم مخصوص موهای فر 200 میل Ice Cream Inebrya کد 6637

کرم مخصوص موهای فر، ویوی و حالت دار: فر موها را حلقه ای و تقویت می کند، قابلیت ارتجاعی و شفافیت را به موها برمی گرداند و وز موها را از بین می برد. مخصوص موهای فر ریز که حالت دادن به آنها مشکل می باشد.

کرم کالر پرفکت طلا و الماس 100 میل Ice Cream Pro-Color Color Perfectکد 6098

این کرم استثنائی قابلیت دوام رنگ مو را تا 20% افزایش داده و قابل استفاده در سالن های آرایشی و همچنین مصارف خانگی می باشد. این کرم رنگ موی شما را تثبیت کرده و درخشندگی موهایتان را حفظ می کند، با استفاده مکرر از این کرم درخشش بافت مو، دوام رنگ موی شما بسیار بیشتر می شود. روش استفاده: رطوبت مو را با حوله بگیرید و کرم 100 میل کالر پرفکت را به صورت یکنواخت روی مو اعمال کنید حال شامپو و نرم کننده ی Color Perfect را به صورت همزمان روی مو بزنید و پس از چند دقیقه آبکشی کنید.

کرم کراتین بازسازی کننده موهای موخوره دار100 میل Ice Cream Inebrya کد 6788

کرم درمانی و بازسازی کننده، ضد موخوره همراه با کراتین: ایده آل برای موهای آسیب دیده و صاف شده، بازسازی کننده لایه خارجی مو (کوتیکول) به نحوی که کاملا وز موها را از بین می برد و موهای دارای موخوره را کاملا درمان نموده و از به وجود آمدن موخوره در آینده جلوگیری به عمل می آورد. این محصول برای کسانی که از صاف کننده های مو استفاده می نمایند بسیار مناسب است. روش استفاده: مقدار کمی روی موهای مرطوب یا خشک مالیده به سرعت جذب مو شده و هیچ احساس سنگینی به موها نمی دهد، نیاز به آبکشی ندارد.