لوسیون

نمایش
چیدمان

لوسیون (آمپول) ضد ریزش و انرژی زا 10 میل Ice Cream Inebrya کد 6337

12 عدد لوسیون ضد ریزش مو 10 میل: با عصاره پروتئین سویا، تغذیه کننده پوست سر می باشد و گردش خون را زیر پوست سر زیاد کرده و عصاره رزماری موجود در آن ریشه موها را تحریک به رویش دوباره می نماید. روش استفاده: بعد از شامپو انرژی موها را خشک نموده و لوسیون را روی پوست سر مالیده و ماساژ دهید. نیاز به آبکشی ندارد.

لوسیون بازسازی کننده بعد از حمام Ice Cream Inebrya کد 6340

با دارا بودن کراتین، پروتئین گندم و سیلیکون موهای شما را کاملا بازسازی نموده و درخشندگی و نرمی را به موهای شما بازمی گرداند. مناسب برای بعد از استفاده از شامپوی (Ice Cream) و ترمیم کننده موهای رنگ شده، خشک و آسیب دیده می باشد.

لوسیون ضد ریزش 125میل Ice Cream Inebrya کد 6562

لوسیون ضد ریزش مو با عصاره سویا، تغذیه کننده پوست سر می باشد و گردش خون را زیر پوست سر زیاد کرده و عصاره رزماری موجود در آن ریشه موها را تحریک به رویش دوباره می نماید. روش استفاده: بعد از شامپو انرژی موها را خشک نموده و لوسیون را روی پوست سر مالیده و ماساژ دهید. نیاز به آبکشی ندارد.

لوسیون گرین مناسب پوست های سر حساس 125 میل Ice Cream Inebrya کد 6798

آبرسان قوی با اثر کمک کنندگی به نرم شدن پوست سر حساس و ضد خارش و التهاب پوست سر. این محصول PH طبیعی مو و پوست سر را بازگردانده و پوست سر را بازسازی نموده به نحوی که دیگر به علت استفاده از عوامل شیمیایی روی مو پوست سر شما دچار حساسیت و التهاب نخواهد شد. روش استفاده: روی کل پوست سر مالیده، بخش به بخش یا محل آسیب دیده خیلی آرام برای 1 دقیقه ماساژ دهید. احتیاجی به آبکشی ندارد.