حالت دهنده مو

نمایش
چیدمان

اسپری تافت مو 400 میل انرژی Energy کد 1294

تافت مو 400 میل انرژی

چسب موی براق 100 میل Ice Cream Go Crazy کد 6652

بسیار عالی برای به دست آوردن حالت های فوق العاده موهای شما با خاصیت شفاف کنندگی

چسب موی مات 100 میل Ice Cream Go Crazy کد 6855

با نگهدارندگی طبیعی برای شکل دهی برای هر نوع مویی حالت شکنندگی یا ترک روی مو ایجاد نمی کند.

حالت دهنده 2 کاره 250 میل Ice Cream Inebrya کد 6635

لوسیون نرم کننده، فر کننده و حالت دهنده: ایده آل برای موهای فر که کنترل آن و حالت دادن به آن را راحت می کند، موها را کاملا نرم و لطیف می کند.

حالت دهنده بعد از حمام 300 میل Ice Cream Inebrya Dry-T کد 6561

نرم کننده و حالت دهنده بعد از حمام (بدون نیاز به آبکشی): مناسب برای موهای خشک، رنگ شده ، صاف شده و دکلره شده با عصاره آفتابگردان که موها را عمیقا آبرسانی و تغذیه کرده و باعث جوانسازی موی شما می شود. موها را بدون اینکه احساس سنگینی داشته باشند نرم و شفاف نموده و حالت دادن و شانه کردن آن را راحت می نماید.

ژل آرمادا 200 میل انرژی Energy کد 1378، 1379، 1380، 1381

نگهدارندگی فوق العاده قوی در رنگ های زرد (کد 1378)، سبز (کد 1379)، آبی (کد 1380) و قرمز (کد 1381)

ژل سفت کننده و فیکس کننده 250 میل Ice Cream Go Crazy کد 6648

ژل مایع با قدرت نگهدارندگی قوی: سرعت خشک شدن آن بسیار بالا می باشد. بدون ایجاد خشکی، ترک خوردگی یا شکنندگی روی مو

ژل نگهدارنده بسیار قوی 250 میل Ice Cream Go Crazy کد 6649

ژل نگهدارنده بسیار قوی با اثر شفافیت: موهایی با حالت تعریف شده یا به شکل مد روز می توانید خلق کنید. بدون حالت شکنندگی و ترک خوردگی بر روی مو

ژل نگهدارنده بسیار قوی مرواریدی 150 میل Ice Cream Go Crazy کد 6763

مناسب برای موهای بدون حالت که می خواهید به آن حالت دهید. موها مثل برلیان و مروارید شفاف و براق می شوند. روش استفاده: 2 یا 3 پمپ موهای خشک که می خواهید به آن حالت دهید، اسپری کنید. برای موهای کوتاهی که می خواهید حالت فوق العاده دهید، روی موهای مرطوب اسپری کنید و سشوار بکشید.

موس حالت دهنده قوی 400 میل Ice Cream کد 6654

موس مو با نگهدارندگی بالا: حالت مو را کاملا به شکل دلخواه نگه می دارد و از ساقه مو و لایه بیرونی مو محافظت می کند، عمل آبرسانی و تغذیه کنندگی روی موها انجام می دهد. روش استفاده: 4-3 پمپ موس را روی موهای شسته با حوله خشک شده مالیده حالت دهید و مثل همیشه خشک کنید. برای سبک تعریف شده روی موهای خشک بمالید.

موس حجم دهنده 400 میل Ice Cream Inebrya کد 6642

مدل موها را کاملا ثابت نگه داشته و لایه محافظی دور ساقه موها پیچیده که باعث تغذیه و آبرسانی آن می شود و حالت ارتجاعی مو را بازسازی می کند. بعد از استفاده موها را خشک یا شکننده نمی کند. روش استفاده: مقدار مورد نیاز را روی موهای شسته شده که با حوله خشک شده مالیده و مثل همیشه به آن حالت دهید. برای حالت های مشخص شده روی موهای خشک اسپری کنید.

موس کراتین 250 میل Ice Cream Inebrya کد 6163

موس بازسازی کننده همراه با پروتئین سرامید و کراتین که به موهای شما حجم فوق العاده بالایی داده و همزمان به بازسازی مو کمک نموده و نرمی و شفافیت بسیاری به موها می بخشد. این موس با قدرت نگهدارندگی بالا مناسب برای موهای معمولی تا نازک است. روش استفاده: موس را روی موهای مرطوب اسپری نموده با شانه دانه درشت شانه کنید و به آن حالت دهید. نیاز به آبکشی ندارد.

کرم تقویت کننده مخصوص موهای کم پشت و آسیب دیده 200 میل Ice Cream Inebrya کد 6639

کرم مخصوص موهای موهای کم پشت و آسیب دیده

کرم حالت دهنده مو آلوورا 300 میل انرژی Energy کد 1316

حجم دهنده و تغذیه کننده مو با عصاره آلوورا. تغذیه کننده مو برای استفاده روزانه. موها را سالم، متعادل و حجیم می کند.

کرم حالت دهنده مو کالرسیو 300 میل انرژی Energy کد 1317

این حالت دهنده مخصوص احیا و حفظ رنگ در موهای رنگ شده است. تغذیه کننده، احیا کننده درخشندگی مو و کمک به محافظت مو در برابر کمرنگ شدن رنگ مو

کرم حالت دهنده مو کراتین 300 میل انرژی Energy کد 1318

حالت دهنده عالی ترمیم کننده موهای خشک و آسیب دیده، موهایی سالم و نرم مثل ابریشم درست می کند. رطوبت موها را تامین و به موها زندگی می بخشد. موها را قوی تر و سالم تر می سازد.

کرم مایع نرم کننده فلوئید آسموتینگ 200 میل Ice Cream Inebrya کد 6632

حالت دادن به موها را راحت تر می کند، موها را مثل ابریشم نرم و براق می کند و این مایع محافظت کننده در برابر گرمای اتو و سشوار می باشد.

کرم مخصوص موهای فر 200 میل Ice Cream Inebrya کد 6637

کرم مخصوص موهای فر، ویوی و حالت دار: فر موها را حلقه ای و تقویت می کند، قابلیت ارتجاعی و شفافیت را به موها برمی گرداند و وز موها را از بین می برد. مخصوص موهای فر ریز که حالت دادن به آنها مشکل می باشد.

کرم کالر پرفکت طلا و الماس 100 میل Ice Cream Pro-Color Color Perfectکد 6098

این کرم استثنائی قابلیت دوام رنگ مو را تا 20% افزایش داده و قابل استفاده در سالن های آرایشی و همچنین مصارف خانگی می باشد. این کرم رنگ موی شما را تثبیت کرده و درخشندگی موهایتان را حفظ می کند، با استفاده مکرر از این کرم درخشش بافت مو، دوام رنگ موی شما بسیار بیشتر می شود. روش استفاده: رطوبت مو را با حوله بگیرید و کرم 100 میل کالر پرفکت را به صورت یکنواخت روی مو اعمال کنید حال شامپو و نرم کننده ی Color Perfect را به صورت همزمان روی مو بزنید و پس از چند دقیقه آبکشی کنید.

کرم کراتین بازسازی کننده موهای موخوره دار100 میل Ice Cream Inebrya کد 6788

کرم درمانی و بازسازی کننده، ضد موخوره همراه با کراتین: ایده آل برای موهای آسیب دیده و صاف شده، بازسازی کننده لایه خارجی مو (کوتیکول) به نحوی که کاملا وز موها را از بین می برد و موهای دارای موخوره را کاملا درمان نموده و از به وجود آمدن موخوره در آینده جلوگیری به عمل می آورد. این محصول برای کسانی که از صاف کننده های مو استفاده می نمایند بسیار مناسب است. روش استفاده: مقدار کمی روی موهای مرطوب یا خشک مالیده به سرعت جذب مو شده و هیچ احساس سنگینی به موها نمی دهد، نیاز به آبکشی ندارد.