ترمیم کننده

نمایش
چیدمان

کرم محافظت کننده از آسیب رنگ 150 میل Ice Cream Inebrya کد 6751

کرم محافظت کننده از آسیب رنگ 150 میل Ice Cream Inebrya کد 6751

اسپری درخشان کننده و ضد وزی 100 میل Ice Cream Inebrya کد 6189

اسپری درخشان کننده با روغن آرگان، فندق و ضد اشعه یووی، بازسازی، آبرسان، نرم کننده، ضد وزی و محافظت کننده در برابر رطوبت و الکتریسیته ساکن، مناسب برای موهای وز، آسیب دیده، رنگ شده می باشد. روش استفاده: روی موهای خشک یا مرطوب اسپری شود. نیاز به آبکشی ندارد. telegram.me/Inebrya_MissRoj

اکسیر 200 میل کراتین Ice Cream Inebrya کد 6180

بازسازی کننده قوی با عصاره فندق و کراتین مناسب برای موهای خشک، وز، رنگ شده و آسیب دیده با فرمولی بسیار قوی جهت بازسازی، تغذیه کنندگی و آبرسانی عمیق که حتی آسیب دیده ترین موها را ترمیم می کند. این اکسیر با نفوذ به لایه های داخل کوتیکول مو به ساقه موها استحکام بخشیده و جوانی را به موهای شما بازگردانده به نحوی که حجم موهای شما را چند برابر می کند. روغن فندق به کار رفته با غنای کراتین بالا موهای شما را فوق العاده نرم و با خاصیت ضد وزی، وز مو را کاملا از بین برده و از گره خوردن آنها جلوگیری به عمل می آورد. پس از استفاده از این محصول موهای شما کاملا جوان شده و درخشندگی فوق العاده به موی شما خواهد بخشید. روش استفاده: بعد از استفاده از شامپو کراتین موها را با حوله خشک کنید، مقداری از عصاره را به موها مالیده، ماساژ دهید و بعد از 2-1 دقیقه مقداری آب گرم روی موها ریخته شانه کنید و سپس آبکشی نمایید. قبل از استفاده خوب تکان دهید.

خنثی کننده 1 لیتری ناترولایزر Ice Cream Inebrya کد 6346

تثبیت کننده و خنثی کننده اثر دارو فر بر روی مو: بعد از استفاده داروی فر استفاده از این محصول الزامی است.

داروفر برای موهای طبیعی 500 میل Ice Cream Inebrya کد 6349

داروی فر مخصوص موهای طبیعی؛ با دارا بودن پروتئین شیر از هرگونه آسیب به مو جلوگیری کرده و فرمولاسیون آن با به کارگیری از بهترین مواد باعث نرمی و فر طبیعی مو می شود.

شامپو ترمیم کننده 1 لیتری شی کر Ice Cream She Care کد 6062

شامپو ترمیم کننده برای موهای اسیب دیده: همراه با عصاره انگور، پروتئین گندم و مقدار کمی کراتین می باشد. این شامپو با فرمولی بسیار ملایم مناسب برای موهایی است که در برابر مواد شیمیایی آسیب دیده. این محصول ترمیم کننده عمیق مو بوده و همزمان با ترمیم کنندگی عمل ابرسانی موها را انجام می دهد حتی زمانی که موها به حداکثر آسیب خود رسیده باشد. روش استفاده: روی موهای خیس مالیده شود. ماساژ دهید و سپس آبکشی کنید.